kamat-logo

شرکت کامات سال هاست که اکثر صنایع بزرگ دنیا را با تولیدات با کیفیت خود پشتیبانی می کند، به عنوان مثال ۸۰ درصد معادن ذغال سنگ آمریکا از محصولات کامات بهره می گیرند. این شرکت از سال ۱۹۷۴ با ایده استفاده از آب با فشار بالا به عنوان ابزار شروع به فعالیت کرد و خیلی زود توانست با استفاده از این ایده از آب به عنوان یک ابزار در سوراخ کاری ، لایه برداری ، برش کاری و … استفاده کرده و خود را به عنوان شرکت پیشرو و یکی از بزرگترین و بهترین شرکت در زمینه پمپ های پلانجری فشار قوی و دستگاه های واترجت معرفی کند.

در حال حاضر این شرکت با تولید انواع پمپ های پلانجری فشار بالا تا سقف ۳۵۰۰ بار و دبی ۴۶۷۷ لیتر بر دقیقه و همچنین دستگاه های واترجت و لوازم جانبی سیستم های واترجت مشغول به فعالیت میباشد .

شرکت کامات با داشتن سهم بزرگی در صنعت پمپهای پلانجری از سال ۱۹۷۴ با استفاده از آب پرفشار به عنوان یک ابزار وارد دنیای صنعت شد.

KAMAT  پس از سال ها کار و مطالعه و تطبیق با درخواست های مشتریان، توانسته در زمینه های مختلفی از جمله ساخت پمپ های پلانجری فشار قوی ( فشار بالا) و ساخت دستگاه های واترجت صنعتی طبق خواسته مشتریان خود را وفق بدهد.

شرکت KAMAT آلمان این توانایی را دارد که پمپ های پلانجری فشار بالای خود را تا فشار کاری ۳۵۰۰ بار و دبی ۴۶۷۷ لیتر بر دقیقه ارائه کند.

همچنین این پمپ ها در دو حالت پمپ هد عمودی و افقی در بازار فابل ارایه می باشند.

این کار به نوعی پوشش دهی به تمام درخواست های مشتریان با هر نظر و عقیده میباشد .

مزایای رقابتی شرکت KAMAT

عدم نشتی پمپ پلانجری فشار قوی (فشار بالا) شرکت KAMAT و بازدهی بالاتر از ۹۰% اصلی ترین دلایل تمایز پمپ های فشار قوی این شرکت با دیگر رقبای خود در جهان می باشد.

از دلایل دیگر می توان به تعمیرات راحت و بسیار سریع اشاره کرد. به این عوامل باید قیمت تمام شده مناسب و پایین و قابل رقابت آن را نیز اضافه نمود.

همچنین شرکت KAMAT در زمینه ساخت واترجت های صنعتی قادر به ساخت دستگاه طبق خواست مشتری می باشد.

از جمله فعالیت های این شرکت میتوان به همکاری این شرکت با شرکتهای بزرگ اشاره کرد:

شرکت هایی چون Voest Grobblech , SMS Meer , Centravis , Steel Authority of India, صنایع پتروشیمی، پالایشگاه، صنایع فولاد، صنایع دریایی، صنایع راهسازی، شرکت های ساختمان سازی و …

فیلم معرفی شرکت کامات آلمان   KAMAT GmbH